ПОВІДОМЛЕННЯ

                     про оприлюднення проекту регуляторного акту

проекту рішення сесії Адамівської сільської ради«Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.                                                          

Відповідно до ст.  13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-IV, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет  сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення Адамівської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Поштова та електронна адреса розробника проекту: 22262, Вінницька обл., Погребищенськийрайон, с. Адамівка  вул. Миру 62, тел. 2-31-71, e-mail: adam_s-rada@ukr.net

 З текстом проекту рішення та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні  Адамівської  сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 22262, Вінницька обл., Погребищенськийрайон, с. Адамівка вул. Миру 62, тел. 2-31-71, e-mail: adam_s-rada@ukr.net

 

Секретар   сільської ради                                            О.Огірчук