Спеціаліст по земельних ресурсах та касир

Спеціаліст по земельних ресурсах та касирІвасина Галина Михайлівна народилася 21 листопада 1961року  в с. Пархомівка, Іллінецького району, Вінницької області в сім’ї колгоспників.

У червні 2011року призначена на посаду землевпорядника-касира Адамівської сільської ради.

Майже щодня до Галини Михайлівни приходять люди платити земельний податок та інші податки. Вона завжди привітно зустріне, роз’яснить незрозуміле.

Обов’язки спеціаліста по земельних ресурсах сільської ради:

Виконує основні обов’язки , передбачені ст.8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

  • Бере участь у встановленні та погодженні меж земельних ділянок в натурі при оформленні документів, що посвідчують право власності або користування ними.
  • Реалізує на території сільської ради державну політику у використанні та охороні земель, проведенні земельної реформи, готує і подає районному відділу земельних ресурсів Держкомзему України пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань регулювання земельних відносин.
  • Готує та вносить на розгляд сільської ради пропозиції щодо надання та вилучення земельних ділянок у користування із  земель комунальної власності відповідно до Земельного кодексу  України.
  • Здійснює контроль за використанням та охороною земель комунальної власності, додержання землевласниками та землекористувачами земельного та екологічного законодавства, встановленого режиму використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення та умов надання.
  • Бере  участь у підготовці матеріалів для оформлення договорів оренди.
  • Подає районному відділу земельних ресурсів інформацію щодо земельних ділянок на території сільської ради для ведення державного земельного кадастру, в тому числі державної реєстрації земельних ділянок.
  • За дорученням районного відділу здійснює на території сільської ради облік і звітність як державну, так і відомчу у сфері  регулювання земельних відносин, використання та  охорони земель та подає її в установлені терміни до районного відділу земельних ресурсів.